Pečeme kváskový chléb

Domácí kváskový chléb

Délka kurzu: 1 denní
Cena: 1250 Kč/os. (rodinní příslušníci 1000,- Kč)
Seminář se koná 24.6.2017 od 9.30 hodin u nás v klubovně CENTRA ZDRAVÍ v Praze 4 Písnici,Lipovická 22 Povedou jej lektoři manželé Reissovi s mnohaletou zkušeností.

Zabývají se i dalšími tématy, (které mohou zařadit do programu kurzu),např. rozdílem mezi tradiční a vědeckou makrobiotikou a vegetariánstvím, orientální diagnostikou a kolorometrií pro diagnostiku, novými technikami léčby při různých nemocech a také pomáhají řešit a sdílet zdravotní úspěchy i neúspěchy. 

Pokud o něj máte zájem, zaregistrujte se, kapacita je omezena.


HLAVNÍ TÉMA

Kvásek, chleba aj. kváskové speciality - historie, teorie i praxe

Je mnoho příznivců, kteří se vydali cestou zdravé životosprávy a zbavili se tak nesčetných nemocí. Po čase se však objevily nemoci nové, neznámé. A co teď? Zpět na nezdravou cestu průmyslových potravin již nechceme a nová se často vyjímá kontrole.

Kde hledat chyby? Existuje řešení?
Proč onemocnělo mnoho předních zastánců zdravé životosprávy a duchovních učitelů?
Mohou někteří přední učitelé tvrdit, že jen jejich učení je nejsprávnější?
Proč vázne spolupráce?

Odpovědi na podobné otázky můžete slyšet i z jiné STRANY - jdeme ve směru přírody, tradic a vědy. Víkendové kurzy na uvedená témata běží u nás na Plzeňsku již od roku 1990. Zabýváme se i novými tématy - např. rozdílem mezi tradiční a vědeckou makrobiotikou a vegetariánstvím, orient. diagnostikou a kolorometrií pro diagnostiku, novými technikami léčby při různých nemocech a také řešíme zdravotní úspěchy i neúspěchy.

Podle aktuálních statistik je stále více těch, kteří zdraví v přirozené životosprávě nenašli nebo je dokonce přivedla do velkých nesnází. Další informace najdete v našem novém Internetovém zpravodaji, který zdarma zasíláme na poskytnuté e-mailové adresy. Všechna čísla od r. 2000 jsou k dispozici i na CD za 200 Kč.

Co dalšího pro vás máme připraveno?
Nejnovější poznatky ze západního i tradičního výzkumu. Krátce se zmíníme i o vlivu netradičních technik proutkaření, homeopatie, moci kamenů a dalších metod, o kterých se často s pochyby diskutuje. Uplynul totiž dostatečně dlouhý čas, který ukázal, zda se zmíněné techniky s blahodárnými účinky potvrdily, či nikoli. Mnohé názory můžete vidět a slyšet z autentických záběrů i s nejlepšími odborníky jednotlivých oborů.


Registrace na kurz

Místo pořádání kurzu

Jana Langerová - CENTRUM ZDRAVÍ CZ s.r.o.
Lipovická 211
Praha 4 - Písnice

Registrační formulář